Ostatnio dodane

System dodawania kolejnych wykładów Braci jest następujący: każdy wykład jest dodany na dole strony danego Brata. Kolejne sympozja bez względu na ich datę wygłaszania tak samo są dodawane na dole strony ze sympozjami.

05.05.2022r

Wykłady: Br. Grodziński Eliasz (2), Br. Montewski Józef (4),
Br. Stegliński Jerzy (2), Br. Woźnicki Piotr (1)

29.04.2022r

Wykłady: Br. Adamczyk Edmund (2), Br. Borda Andrzej (6),
Br. Chudecki Leopold (2), Br. Czyrny Roman (4),
Br. Grochowicz Władysław (4), Br. Iwaniczko Jan (2),
Br. Kordylewski Franciszek (5), Br. Lechwar Władysław (2),
Br. Łotysz Michał (2), Br. Machnio Jan (2),
Br. Maszczyk Ernest (2), Br. Petryczko Józef (2),
Br. Sawicz Jan (1), Br. Schulz Antoni (1)
Br. Stachowiak Wiktor (2), Br. Szpunar Wacław (1),

16.04.2022r

Wykłady: Br. Iwaniczko Jan (2), Br. Maszczyk Ernest (1),
Br. Szwed Jan (1), Br. Zenderowski Mieczysław (1),
Br. Zwierko Józef (2)

28.03.2022r

Wykłady:
Br. Markowec Dmytro (1), Br. Maszczyk Ernest (2),
Br. Rypiński Sylwester (1), Br. Hoffman Henryk (2),
Br. Michalak Stanisław (2), Br. Waroczyk Alfons (2),
Br. Woźnicki Piotr (3), Br. Łotysz Michał (1),
Br. Machnio Jan (1), Br. Milczewski Karol (1),
Br. Maszczyk Ernest (1)

24.03.2022r

Wykłady: Br. Chudecki Leopold (1), Br. Markowski Leonard (2),
Br. Kordylewski Franciszek (2), Br. Maszczyk Ernest (2),
Br. Łotysz Michał (2), Br. Roguski Stanisław (2),
Br. Rypiński Sylwester (2), Br. Stegliński Jerzy (4)

23.03.2022r

Wykłady: Br. Adamczyk Edmund (2), Br. Grodziński Eliasz (4),
Br. Machnio Jan (2), Br. Sułyja Józef (2),
Br. Maszczyk Ernest (1), Br. Neuman Rudolf (1),
Br. Montewski Józef (4), Br. Nowak Stefan (1),
Br. Rypiński Sylwester (2), Br. Szultz Antoni (4),
Br. Stachowiak Wiktor (2)

21.03.2022r

Wykłady: Br. Borda Andrzej (6), Br. Karolewski Zenon (2),
Br. Ryl Józef (4), Br. Maszczyk Ernest (2),
Br. Stachowiak Wiktor (2), Br. Sułyja Józef (1),
Br. Woźnicki Piotr (2), Br. Łotysz Michał (1)

23.02.2022r

Wykłady: Br. Urban Adam (1), Br. Kiełbowicz (2),
Br. Ryl Otton (1), Br. Stegliński (2),
Br. Szpunar Wacław (1)

17.02.2022r

Wykłady: Br. Kula Eugeniusz (1), Br. Ryl Otton (2),
Br. Urban Adam (2), Jedno pytanie Br. Gohlke

21.01.2022r

Wykłady: Br. Łotysz Michał (1), Br. Kucharz Czesław (1),
Br. Olekszy Henryk (1),
Br. Armstrong R.E. uzupełniono wykład: Jakub i Ezaw,
Br. Jolly Gould (1)

19.01.2022r

Wykłady: Br. Bacik Bronisław (2), Br. Czornij Piotr (2),
Br. Herzig Gerald (1), Br. Kosiński Zdzisław (2),
Br. Matiaszczuk Wołodymir (4), Br. Stasiowski Jan (2),
Br. Stopiński Waldemar (9), Br. Urban Adam (1),
Br. Zelent Włodzimierz (1), Br. Zenderowski Bogusław (1),
Br. Grodziński Eliasz (1), Br. Szpunar Wiktor (10),
Br. Olekszy Henryk (1)

17.01.2022r

Wykłady: Br. Jędrzejczyk Wacław (6), Br. Kocot Marek (1)

16.01.2022r

Wykłady:
Br. Kucharz Feliks (1), Br. Opałkowski Wojciech (1),
Br. Herzig Gerald (2), Br. Woźnicki Piotr –
uzupełniono odpowiedzi na pytania w latach 2003 do 20o5
Br. Kucharski Piotr (2)

04.01.2022r

Wykłady: Br. Schulz Antoni (1)

03.01.2022r

Wykłady: Br. Urban Adam (1),
Br. Woźnicki Piotr – Odpowiedzi na pytania:
Lublin 1997, Kraków 2010, Leszno, Susiec, Miętne 2012

26.12.2021r

Wykłady:
Br. Opałkowski Wojciech (1), Br. Nowak Grzegorz (1),
Br. Strojny Tomasz (2), Br. Walczak Juliusz (2),
Br. Urban Adam (1), Br. Urban Marek (6),
Br. Waroczyk Alfons (2)

24.12.2021r

Wykłady: Br. Szpunar Wacław (4), Br. Strojny Tomasz (1),
Br. Szpunar Leszek (4), Br. Zenderowski Bogusław (1),
Br. Szpunar Jerzy (6), Br. Stegliński Jerzy (12)

20.12.2021r

Wykłady: Br. Szpunar Wacław (1),
Br. Opałkowski Wojciech (8)

16.12.2021r

Wykłady: Br. Opałkowski Wojciech (2)

04.12.2021r

Wykłady: Br. Grochowicz Władysław (1), Br. Grodziński Eliasz (3)

03.12.2021r

Wykłady: Br. Caron (1),
Sympozjum: Chrześcijańska jedność

01.12.2021r

Wykłady: Br. Bednarz Łukasz (1), Br. Blecharczyk Eliasz (1),
Br. Bochniak Augustyn (3), Br. Kucharz Feliks (1),
Br. Ozimek Piotr (2), Br. Ozimek Stanisław (1),
Br. Piętka Paweł (1), Br. Ryl Jan (W) (2),
Br. Spadziński Janusz (1), Br. Stachowiak Wiktor (1 – ostatni wykład),
Br. Walczak Juliusz (1), Br. Strojny Tomasz (3)
Br. Urban Adam (2)

25.11.2021r

Wykłady: Br. Ryl Zbigniew (2), Br. Michalak Stanisław (1),
Br. Mintura Henryk (1), Br. Woźnicki Piotr (2)
Sympozjum: Droga Jezusa – Wólka Niedźwiedzka 1983 rok

23.11.2021r

Wykłady: Br. Bednarz Łukasz (9), Br. Blecharczyk Eliasz (4),
Br. Blecharczyk Stanisław (2), Br. Chmielewski Jan (1),
Br. Domaradzki Tadeusz (2), Br. Foryś Henryk (1),
Br. Machnio Jan (1), Br. Markowski Leopold (3),
Br. Maszczyk Ernest (2), Br. Michalak Stanisław (1),
Br. Mintura Henryk (1), Br. Ozimek Stanisław (1),
Br. Pietrzak Zbigniew (1), Br. Ryl Józef (2),
Br. Rypiński Sylwester (2), Br. Strojny Tomasz (1),
Br. Walczak Juliusz (3), Br. Waroczyk Alfons (1),
Br. Szwed Jan (1)

08.10.2021r

Sympozjum: Józef – syn Jakuba
Wykłady: Br. Kucharz Feliks (1)

03.10.2021r

Wykłady: Br. Grodziński Eliasz (2), Br. Foryś Henryk (2),
Br. Wojtko Ryszard (1), Br. Woźnicki Piotr (8),
Br. Urban Adam (1)

Sympozjum: Droga Jezusa

02.10.2021r

Wykłady:
Br. Blecharczyk Eliasz (2). Br. Blecharczyk Stanisław (1),

Br. Chudecki Leopold (1), Br. Ekroth Roy (1),
Br. Grodziński Eliasz (6), Br. Jackowiak Jarosław (1),
Br. Jolly Raymond (1), Br. Łotysz Michał (1),
Br. Maszczyk Ernest (2), Br. Michalak Stanisław (2),
Br. Pakuła Cyryl (1), Br. Szpunar Wacław (1),
Br. Woźnicki Piotr (2), Br. Zilch Jack (2)

19.09.2021r

Wykłady: Br. Mintura Henryk (9)

18.09.2021r

Wykłady: Br. Grochowicz Władysław (1), Br. Łotysz Michał (2),
Br. Maszczyk Ernest (2), Br. Michalak Stanisław (1),
Br. Mintura Henryk (5), Br. Ozimek Stanisław (1),
Br. Walczak Juliusz (1), Br. Woźnicki Piotr (3),
Br. Frąckowiak Stanisław (1)

01.09.2021

Wykłady: Br. Parylak Hrihoryj (6)

05.08.2021

Wykłady: Br. Strojny Tomasz (2), Br. Rypiński Sylwester (1),
Br. Grochowicz Władysław (1)

02.08.2021

Wykłady: Br. Urban Adam (9), Br. Urban Marek (2)