Ostatnio dodane

UWAGA!!!

Obecnie podawane są niektóre wykłady a które są przegrywane z taśm, na których były bardzo cicho nagrane. Powoduje to, że po ich pogłośnieniu i wyczyszczeniu szumów czasami przebija się lekki pogłos lub gwizd, jednak dzięki temu, możliwe jest wysłuchać wykładów, których nagrań nie ma więcej a jest to jedyne nagranie, które umożliwia ponowne wysłuchanie tych wykładów. Jeżeli jednak kiedyś będzie lepsze nagranie, to wówczas dotychczasowe nagranie zostanie zastąpione lepszym.
Życzymy miłego słuchania i korzystania z zasobów tej strony.

Uwaga!!! Obecnie po kliknięciu nazwiska mówcy, którego wykład został dodany, otwiera się od razu jego strona. Ilość dodanych wykładów danego mówcy zawsze znajduje się na dole jego strony.

18.03.2019r.

Wykłady: Br. Sawicz Jan (3), Br. Grodziński Eliasz (1),
Br. Kucharz Feliks (1), Br. Pietrzak Zbigniew (2)
Br. Łagowski Jan (1), Br. Łotysz Michał (2),
Br. Milczewski Karol (6),

Wstawione lepsze nagranie:
Br. Nowak Stefan: Mardocheusz i Estera,
Br. Herzig Gerard: Prorok Jeremiasz

12.03.2019r.

Sympozjum: Śmierć, żywot i nieśmiertelność,
Wykłady: Grodziński Eliasz (1), Br. Hermetz Gilbert (2),
Br. Machnio Jan (1), Br. Nowak Stefan (1),
Br. Piętka Stanisław (1), Br. Seebald Carl (2) ,
Br. Woźnicki Piotr (3), Br. Milczewski Karol (1),
Br. Ryl Józef (1)

Wstawione lepsze nagrania:
Sympozjum: Trzy Wieki
Wykłady:
Br. Machnio Jan – Miłość do nieprzyjaciół
Br. Seebald Carl:
Duch święty jako Boskie usposobienie w klasie restytucyjnej,
Ijob – 1 Kor. 10:11,

Ijob – sprawiedliwy Sługa Boży – 1 Kor. 10:11,
Jeremiasz – prorok prześladowany jako posłuszny i wierny Posłannik,
Odpowiedzialność chrześcijańskiego obywatelstwa,
Służba smutku – Kaz. Sal. 7:2-3
Br. Szpunar Jerzy: Ostrożne chodzenie – Efez. 5:15-16
Br. Szpunar Wacław: Zniechęcenie – Gal. 6:9

11.03.2019r.

Wykłady: Br. Chilczuk Oleksandr (1), Br. Maciak Adam (1),
Br. Ryl Józef (1), Br. Seebald Carl (1),
Br. Urban Adam (3), Br. Urban Marek (1),
Br. Woźnicki Piotr (1),
Br. Roberts H. William – Pożegnanie z konwencji w Katowicach
w 1995 roku

08.03.2019r.

Wykłady: Br. Domaradzki Tadeusz (1), Br. Kucharz Czesław (2),
Br. Lewicki Zygmunt (1), Br. Nowak Grzegorz (1),
Br. Olekszy Marian (1), Br. Opałkowski Wojciech (3),
Br. Ozimek Włodzimierz (1), Br. Ryl Jan (T) (1),
Br. Szpunar Wacław (1), Br. Urban Adam (1),
Br. Urban Marek (4), Br. Ryl Jan (W) (1),
Br. Ryl Otton (1), Br. Szpunar Ireneusz (1)

05.03.2019r.

Wykłady: Br. Grochowicz Władysław (1), Br. Borda Andrzej (2),
Br. Łotysz Michał (4), Br. Woźnicki Piotr (4),
Br. Stachowiak Wiktor (2)
Sympozjum: Psalm 107

03.03.2019r.

Wykłady: Br. Kucharz Feliks (2), Br. Pakuła Cyryl (1),
Br. Szpunar Wacław (2)

02.03.2019r.

Wykłady:
Br. Blecharczyk Stanisław (1), Br. Kucharz Feliks (1),
Br. Łotysz Michał (1), Br. Machnio Jan (1),
Br. Michalak Stanisław (1), Br. Mintura Henryk (2),
Br. Neuman Rudolf (1), Br. Woźnicki Piotr (1)
Br. Nowak Stefan (1), Piętka Stanisław (1),
Br. Rypiński Sylwester (1), Br. Stachowiak Wiktor (2),
Br. Szpunar Jerzy (1), Br. Szpunar Wacław (1),
Br. Urban Adam (1), Br. Urban Marek (1),
Br. Waroczyk Alfons (1), Br. Wojtko Alojzy (1),

Sympozjum: Logos, Jezus, Chrystus

01.03.2019r.

Wykłady: Br. Bromboszcz Franciszek (1), Br. Caron Marcel (2),
Br. Foryś Henryk (1), Br. Jędrzejczyk Wacław (1),
Br. Lekki Edward (1), Br. Machnio Jan (1),
Br. Obajtek Czesław (2), Br. Roguski Stanisław (1),
Br. Stegliński Jerzy (2), Br. Waroczyk Alfons (1),

Sympozjum: Pokuta, Usprawiedliwienie, Poświęcenie,
Pięć głównych doktryn.

26.02.2019r.

Wykłady: Br. Bacik Bronisław (1), Br. Borda Andrzej (1),
Br. Grodziński Eliasz (1), Br. Jędrzejczyk Wacław (1),
Br. Pakuła Cyryl (1), Br. Ryl Jan (W) (1),
Br. Roberts John (1) Próby naszej wiary – lepsze nagranie – dodane jako drugi wykład pod tym samym tytułem
Br. Wojtko Alojzy (1), Br. Woźnicki Piotr (1)

Sympozjum: Boska opatrzność, Słowo Boże

25.02.2019r.

Wykłady: Br. Caron Marcel (3), Br. Joniec Bronisław (1),
Br. Jędrzejczyk Wacław (1), Br. Woźnicki Piotr (1),
Br. Kucharz Czesław (1), Br. Matiaszczuk Wasyl (1),
Br. Olekszy Marian (1), Br. Pakuła Cyryl (2),
Br. Skroban Piotr (1), Br. Tulej Mieczysław (1),
Br. Jolly Raymond (2), Br. Machnio Jan (1)
Sympozjum: Czy Bóg jest trójcą?

22.02.2019r.

Wykłady: Br. Grodziński Eliasz (1), Br. Maszczyk Ernest (2),
Br. Pietrzak Zbigniew (1), Br. Woźnicki Piotr (3),
Sympozjum: Trzy światy.

20.02.2019r.

Wykłady: Br. Kucharz Feliks (1), Br. Urban Marek (6),
Br. Mintura Henryk (2), Br. Ryl Jan (W) (2),
Br. Walczak Juliusz (1), Br. Woźnicki Piotr (1).

19.02.2019r.

Wykłady: Br. Borda Andrzej (3), Br. Grodziński Eliasz (1),
Br. Mintura Henryk (2), Br. Petryczko (2),
Br. Waroczyk Alfons (1)

17.02.2019r.

Wykłady: Br. Grodziński Eliasz (2), Br. Karolewski Zenon (2)

16.02.2019r.

Wykłady: Br. Borda Andrzej (3), Br. Woźnicki Piotr (2)

14.02.2019r.

Wykłady: Br. Łotysz Michał (2), Br. Spadziński Janusz (3),
Br. Ślipek Jarosław (2), Br. Urban Marek (4),
Br. Szpunar Leszek (1), Br. Szpunar Wacław (1),
Br. Urban Adam (1), Br. Wardziński Dawid (2)
Br. Kubala Zbigniew (4), Br. Nowak Grzegorz (1),
Br. Lewicki Marian (1), Br. Łotysz Michał (2),
Br. Obajtek Czesław (1), Br. Ozimek Stanisław (2),
Br. Pikor Antoni (2), Ryl Jan (T) (2),
Ryl Józef (2), Br. Ryppa Artur (4),
Br. Strojny Tomasz (1), Br. Nowak Stefan (2)
Na podstronie Spotkania Biblijne dodane jest spotkanie z Rzeszowa (luty 2019r.).

23.01.2019r.

Wykłady: Br. Grodziński Eliasz (2), Br. Kucharz Feliks (1),
Br. Kula Eugeniusz (1), Br. Montewski Józef (1),
Br. Pietrzak Zbigniew (1), Br. Stachowiak Wiktor (2),
Br. Woźnicki Piotr (2),
Br. Jolly Raymond – modlitwy i powitanie.

18.01.2019r.

Br. Armstrong Ronald E. – Odpowiedzi na pytania cz. 10a
Odpowiedzi pochodzą z Leżachowa z 1970 roku.

17.01.2019r.

Wykłady:
Br. Armstrong Ronald E. – Odpowiedzi na pytania cz. 10,
Odpowiedzi pochodzą z Leżachowa z 1970 roku.
Br. Jędrzejczyk (1), Br. Kula Eugeniusz (1),

Br. Łotysz Michał (1), Br. Machnio Jan (1),
Br. Milczewski Karol (2), Br. Mintura Henryk (1),
Br. Pakuła Marian (1), Br. Stachowiak Wiktor (1),
Br. Stegliński Jerzy (1), Br. Szpunar Wacław (1).

10.01.2019r.

Wykłady: Br. Bromboszcz Franciszek (1), Br. Pakuła Cyryl (1),
Br. Grochowicz Władysław (1),
Br. Ryl Edward (W) (2),
Br. Stachowiak Wiktor (3), Br. Swatek Stanisław (1),
Br. Szpunar Wacław (1), Br. Tulej Mieczysław (1),
Br. Wojnar Jan (1), Br. Woźnicki Piotr (5),
Br. Zenderowski Mieczysław (2).

09.01.2019r.

Wykłady: Br. Caron Marcel (1), Br. Iwaniczko Jan (1),
Br. Mintura Henryk (1), Br. Odrobiński Jan (1),
Br. Stachowiak Wiktor (1).

08.01.2019r.

Wykłady: Br. Armstrong R. Edgar (1), Br. Chudecki Leopold (1),
Br. Czyrny Roman (2), Br. Maszczyk (2),
Br. Łotysz Michał (3), Br. Ryl Jan (W) (3),
Br. Caron Marcel (1).

07.01.2019r.

Wykłady: Br. Czyrny Roman (1), Br. Grochowicz Władysław (4),
Br. Grodziński Eliasz (1), Br. Jędrzejczyk Wacław (2),
Br. Łotysz Michał (1), Br. Mintura Henryk (4),
Br. Ryl Józef (1), Br. Szpunar Wacław (3),
Br. Tulej Mieczysław (1), Br. Woźnicki Piotr (2).

06.01.2019r.

Wykłady: Br Caron Marcel (1), Br. Herzig Gerald (1),
Br. Jędrzejczyk Wacław (2), Br. Kucharz Feliks (1),
Br. Maszczyk Ernest (3), Br. Roberts H. William (1),
Br. Stegliński Jerzy (1), Br. Urban Adam (3).